PROGRAM PER BUTIQE MARKETE DYQANE KEPUCESH POS

Shitet nga: Korab 28 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes program per shitje me pakice pershtashtem per butiqe dhe dyqane kepucesh.
Perparesia e programit tone eshte kontrolli i invertarit ne kohe reale per te gjitha dyqanet me vetem nje click.
kontrolla e artikujve me ngjyre dhe numer.
menagjim i klienteve.
menagjim i furmitoreve.
menagjim i arkes.
menagjim i punetoreve.
QINDRA RAPORTE TE DETAIZUARA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim