Paisje te ndyshme -shum te lira

Shitet nga: albert 16 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesh te gjitha paisjet me nje qmim shum te lire -mundeni ti shikoni ne foto paisjet shumica jane ne gjendje te rregullt-dhe te ardhura nga Gjermania.
Paisje te ndryshme 3 zipo,3 shkrepsa,1 testaura per kompjuter,1tv i vogel hybrid analog,20 adaptera te ndryshem,8 ndegjojse per telefona,6 futrrolla per telefona,5 aparat te ndryshem,1 kamer per kompjuter dhe kablla per zvoqnika.
Kontak ne Viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim