Peshore digjitale me barkod

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Global Electronics Dje 15:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Peshore digjitale me barkod

Peshorja memoron deri 4000 PLU,
Posedon sofwerin per menaxhim te artikujve
Lidhet ne rrjet permes TCP/IP
Ne cmim perfshihet montimi, instalimi dhe lidhja me programin e shitjes.
Tel, Viber +38345518088

Peshorja eshte e lejuar nga MTI

Peshore, vaga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim