Pikado

Shitet nga: ali 13 Tet 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes pikadon ne gjendje te rregullt.e gatshme per pune. Cmimi eshte vetem 450euro. Fotot jane origjinale te pikados. Per info ne numrin049439513 dhe ne whatsap dhe wiber +38649439513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim