Pjesë HP 2133 Ekran 10 Tastiere 2fish Bateri

Shitet nga: Shitje Blerje 31 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pjese per HP 2133
Ekran 10" inch 30 Euro
Tastiere 20 Euro
Ram Memory 2+1 GB 20 Euro
Adapter 25 Euro
Double battery 20 Euro... ETJ
i kemi te gjitha pjeset per HP 2133 dhe shume llaptopa tjere.
Qmimi sipas marrveshjes.
Vetem na kontaktoni.
*****
Tel:
044572759 & +38649572759 (Viber),
Email: toni.01011987@gmail.com
Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim