Pjesë për PC dhe Llaptop etj. me garancion

Shitet nga: pc-protect 22 Krr 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Çmime te arsyeshme.....
Pjesë te Reja dhe te perdorura per PC dhe Llaptop etj.

Display 15" deri 17'' etj.
Processor P4 (socket478) 2.8Ghz dhe 3.0GHz
LGA 3.0 GHZ (socet775)
Dual core E5200 2.5GHz dhe Core 2 duo E7400 2.8GHz

Kartela grafike AGP prej 64MB deri 512MB dhe PCI Express prej 128MB. etj

Dergoje kërkesën në e-mail për mallin që kërkon unë ta jap Çmimin dhe tipin.

Gjithashtu riparojm Llaptopa , PC, Printer, UPS, etj...Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim