Pjes per Kompjutera

Shitet nga: Paisje Kompjuterash 23 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pjes te ndryshme per kompjutera

Ram Memorie per LLoptop dhe PC 128MB , 256MB , 512MB , 1024MB , 2048MB
Procesora per LLoptop dhe PC 2.0Ghz , 2.8Ghz , 3.0Ghz 3.4Ghz
Hard Disk
Switch per Kompjuter 3com me 24 porte.
Coller per Procesor
Maus me USB Wifi. per PC. etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim