Pjes per Llop top dhe kompjuter

Shitet nga: besnik 04 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Hdd per Lloptop
2 Hdd lloptop 80 gb (te perdorun cmimi= 15 euro)
1 Hdd lloptop 80 gb (I RI cmimi=25 euro)
1 gb ddr2 ram memory per lloptop (cmimi=6 euro)
2* 512 mb ddr2 ram memory per lloptop( 3 euro copa)
Usb wairless 5 euro copa jan dy copa njera Dlink
Ram memory per kompjuter 256 mb dhe 128 mb (cmimi 2 euro copa)
kartel grafike 2 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim