Pjes per lloptop dell inspiron m5030

Shitet nga: Naimi 11 Dhj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pjeset per lloptop dell inspiron m5030 , kam pjeset pllaken e cila ndez po fishkellon dhe nuk jep pamje ne ekran , kam tastauren , baterin , adaperin origjinla dhe plastikat apo kapaket komplet , DVD romin , kam ramat dy vena ka 2gb ddr2 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim