Pjes per lloptop te gjitha llojet

Shitet nga: Nr 22 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi pjese per lloptop te llojeve te ndryshme , pjeset jan ,motherboardat , hdd , rammemorjet ,baterit ,adapter , ekrana te llojeve te ndryshme dhe madhesive te ndryshme , pjeset jan te importuara nga zvicra dhe jan me garancion qe punojn .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim