Pjese per ACER Aspire Core 2 Duo ekran 17"

Shitet nga: Shitje Blerje 31 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pjese per ACER Aspire 5633
Ekran 17" inch 35 Euro
Tastiere 25 Euro
Ram 2+1 Euro
Adapter 25 Euro
Battery 20... ETJ
i kemi te gjitha pjeset per acer aspire 5633 dhe shume llaptopa tjere.
Qmimi sipas marrveshjes.
Vetem na kontaktoni.
******
Tel:
044572759 & +38649572759 (Viber),
Email: toni.01011987@gmail.com
Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim