Pjese per Acer 17.3" Processor CORE i5 2.67

Shitet nga: Shitje Blerje 16 Qer 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pjese per ACER
Processor: CORE i5 2.67 deri 2.93 50 Euro
Ram Memory 4 GB DDR3 30 Euro
Battery 20 euro
Adapter 30 Euro
DVD-RW 20 Euro
CASE 20 Euro.
i kemi te gjitha pjeset tjera per kete llaptop dhe shume llaptopa tjere.
Vetem na kontaktoni.
*****
Tel:
044572759 & +38649572759 (Viber),
Email: toni.01011987@gmail.com
Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim