Pjese per HP dv6000 Ekran 15.6 Tastiere Ram

Shitet nga: Shitje Blerje 31 Dhj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pjese per HP dv6000 [special edition]
Ekran 15.6", 40 Euro
Tastiere 25 Euro
Harddisk 250 GB 25 Euro
Ram Memory 2+1 GB 20 Euro
Adapter 25 Euro

I kemi te gjitha pjeset per HP dv6000 dhe shume llaptopa tjere.
Qmimi sipas marrveshjes.
Vetem na kontaktoni.
*****
Tel:
044572759 & +38649572759 (Viber),
Email: toni.01011987@gmail.com
Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim