Pjese per HP dv7 Ekran 17" Tastiere Ram

Shitet nga: Shitje Blerje 31 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pjese per HP dv7
Ekran 17"
Tastiere
Ram Memory 3+1 GB 20 Euro
Adapter 25 Euro... Etj.
I kemi te gjitha pjeset per HP dv7 dhe shume llaptopa tjere.
Qmimi sipas marrveshjes.
Vetem na kontaktoni.
*****
Tel:
044572759 & +38649572759 (Viber),
Email: toni.01011987@gmail.com
Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim