Pjese per kompjuter apo llaptop

Shitet nga: Shitje Blerje 16 Qer 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi PJESE te ndryshme hardwereike per KOMPJUTER dhe LLAPTOP.
Ekrana per llaptopa.
Harddiska Sata (120 GB deri 1 TB)
SSD (40 GB deri 256 GB)
Ram Memory per llaptopa:
DDR3 1, 2, 4, 8 GB)
DDR2 512 MB, 1, 2, GB)
Kartela grafike
Adaptera,
e shume pjese tjera..

VETEM NA SHKRUANI NE EMAIL OSE TEL.

Tel:
044572759 & +38649572759 (Viber),
Email: toni.01011987@gmail.com
Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim