Pjese per laptop

Shitet nga: Nr 03 Jan 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi pjes te ndryshme per lloptopa siq jan , ram memorja ddr 3 deri ne 16gb me nje vend , kemi tastatura per lloptopa te ndryshme , motherboarda apo pllaka amm , hdd sata dhe ata , kemi adaptera origjinal per te gjitha llojet e lloptopave na kontaktoni ne qdo koh gjendemi nePrishtine ne qender .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim