Pjese te laptopit

Shitet nga: Dardan 24 Jan 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Per shkak te nje demtimi ne ekran, detyrohem qe te shes komplet laptopin apo edhe pjeset e tij ndaras. Laptopi ka çmimin 150 euro pasi qe eshte ne gjendje shume te mire.
Rreth Laptopit: HP Pavilion G6-1253SA 15.6 inch Laptop PC (Intel Core i3-370M Processor, 4GB RAM, 500GB HDD, Windows 7 Home Premium)
Ndersa ne pjese te ndara shes: Baterine, mbushesin (adapterin), Hard Diskun dhe tastaturen.
Per detaje shtese munde te kontaktoni ne numrin e telefonit me poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim