Player Digital Signage

Shitet nga: Lavdim 05 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten Monitoret 22 inch Digital Signage - Player, 200 euro 1 cope. Teknologjia e reklamimit te produkteve tuaja ne pike te shitjes, butik, barnatore, argjentari, markete, qendra tregtare...cdo lloje shitoreje.
Posedon kartele te jashtme 2 GB per video te cilat uploadohen permes nje usb-je. Programohet koha e ndezjes dhe fikjes dhe gjate asaj kohe reklamat shkojne duke u perseritur loop. Posedon remote control si dhe butonat ne monitor. Butonat ne monitor mund te deaktivizohen qe shikuesit (konsumatoret ) mos te mund te dirigjojne monitorin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim