Pllaka am per asus

Shitet nga: asus 28 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet motherbaordi per asus me amd modelin ekni ne foti, pllaka vjen me cpu sepse e ka te integruar dhe eshte me ddr3 ram memorje, po ashtu ka edhe adapterin si dhe dvd romin, baterin si dhe shum pjes tjera, pjeset shiten veq e veq apo komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim