Plluter Mimaki JV3 160

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: CDesign 28 Gsh 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte ne Gjendje te rregullt, Kokat i ka te mira dhe funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim