Ploteri dhe fotokopja

Shitet nga: Private 04 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten fotokopja edhe ploteri te dyja bashk ose ndamas, keto pajisje jane ne gjendje te mir dhe qmimi eshte i lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim