Printer, Skaner, Fotokopje. CANON Pixma MG 2450

Shitet nga: Toni 23 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Skeneri, printeri, fotokopja ne gjendje te rregullt, por pa ngjyre, pantronat i blehen.
me Cd. Liber, dhe kabell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim