Printer HP - Formati A3,A4

Shitet nga: Berat 16 Maj 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet printeri , modeli Officejet 7000 . Ne gjendje shume te mirë , ngjyrat i ka të reja dhe të pa perdorura . Printon fleta te formatit A3 , A4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim