Printer HP LaserJet PRO 400 - M401dn

Shitet nga: Trim Gashi 24 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET Printeri HP LaserJet PRO 400 - M401dn - i RI
Printeri eshte i ri i paperdorur dhe eshte shume ekonomik sa i perket shpenzimeve dhe mjaft kualitativ.
Eshte shume i shpejt, printon ne te 2 anet ne menyr automatike (DUPLEX), lidhet ne rrjet, mund te konfigurohet per te printuar nga smartfonat, printon direkt nga USB Flash, konfigurohet permes TOUCHSCREEN si dhe shume funksione tjera.
PRINTER LASERIK HP LASERJET
QMIMI 290 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim