Printer HP Laserjet P1102 plus tavoline per PC

Shitet nga: Naim 16 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes printerin ne gjendje te shkelqyeshme dhe shume pak i perdorur.Printeri osht HP Laserjet P1102 dhe vjen me kabell si dhe me paiset tjera.Gjithashtu shes tavolinen e punes (PC) ne gjendje shume te mire.Printeri dhe tavolina shiten edhe ndaras.

Cmimi i printerit: 90 euro
Cmimi i tavolines me karrige: 85 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim