Printer LaserJet 1000 (black and white)

Shitet nga: no name 09 Mar 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
FUNKSIONON PERFEKT..i ka te gjitha paisjet e nevojshme dhe vjen bashk me toner, eshte seri shume e qendrueshme e printereve fakti qe punon me laser, ai qe merret vesh ne printer e din me mire..E shes per arsye se e kam blere nje te ri, dhe se e kam kompjuterin x64 bit, ndersa driverat e printerit (printeri instalohet) vetem me x32 bit, per te shiquar se sa bit eshte kompjuteri juaj nese jeni te interesuar ta bleni kete printer shkoni tek My Computer me klikun e djatht ne maus dhe pastaj shkoni Properties aty pastaj hapet nje dritare dhe mund ta dini se a e keni x32 apo x64 bit.. nese eshte x32 ateher funksionon perfekt.. nese keni nevoj per sqarim pres telefonat.. faleminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim