Printer Mobil HP - me bateri

Shitet nga: Driton H 06 Gsh 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet printeri i ri HP officejet H470 Mobile

-I pershtatshem per shtypjen e fotove neper dasma dhe ahengje tjera.
-I pershtatshem per shitesit ne teren(mobil) per leshim te faturave.
-I pershtatshem edhe per shume veprimtari tjera ku mund ta perdorni pa pas nevoje per rryme, te shtypni nga laptopi apo mobili etj...

I ardhur nga Zvicra

https://www.youtube.com/watch?v=QibvmcqzI2I

https://www.youtube.com/watch?v=l286fwn517s

Me shume :
Compact mobile printer powered by AC cord, as well as optional battery
and/or cigarette lighter adapter
Print at speeds up to 22 ppm black and 18 ppm color
Produces high-resolution 1200 x 1200 dpi Black-and-white
prints and 4800 dpi in color
50-sheet foldable input paper tray and manual duplexer
Optional Wi-Fi and Bluetooth wireless adapters.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim