Printer Termik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Global Electronics Sot 11:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

125 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Printer termik per restaurante dhe veprimtari tjera.
Karakteristikat teknike:
80mm, 570 dot/line, Barcode 1D dhe 2D, USB, Serial, LAN, Windows, Android, Autocut.

Per me shume info:

http://www.ocominc.com/products/High-Quality-High-Speed-80mm-Thermal-Printer-for-POS-With-Improved-Version-OCPP-88A.html#.Ve_uLxGqqko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim