Printer,skener,fotokopje 3ne1 color epson dx4400

Shitet nga: printer epson dx4400 24 Tet 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes printerin color epson dx4400 , eshte printer ,skener dhe fotokopje pra 3ne1, printeri eshte pa ngjyre,vetem ngjyra duhet te blihet .


printer,skener,fotokopje,epson,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim