Printera

Shitet nga: Nehat 14 Mar 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 Printera te paperdorur per kafiqa dhe restorane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim