Printera termik 85 €

Shitet nga: Faton 02 Krr 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitje me shumice dhe pakice
Printer Termik Tyso PRP-300 (176.00 EURO) Shtyp ne termorollne 80mm
Printer Termik XPRINTER 85.00 (EURO) Shtyp ne termorollne 57mm
Printer Termik XPRINTER 95.00 (EURO) Shtyp ne termorollne 57mm
Printer HP1102 99.00 EURO
PRINTER HP 1102W ME WIFI (135.00) EURO
COPY/PRINT/FAX HP 1536 (289.00 EURO)
COPY/PRINT/FAX HP 127A (230.00 EURO)
PRINTER LASERIK P1000 (65.00)EURO
PRINTER LASERIK P1050 (65.00)EURO
CANON LIDE 110 SCANER (75.00 EURO)
ARK PER PARE MARKETE (75.00 EURO)
TP-LINK WIRELES WR740N (16.00 EURO)
PROGRAM PER MARKETE SHITJE DHE MONTIM TE KAMERAVE TE SIGURISE ALARM PER SHTEPI OBJEKTE

Verejtje:Te gjitha produktet Jan te reja dhe kan garancion 6muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim