Printerat hp me wifi

Shitet nga: printera me wifi 28 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Posedoj printera me wifi me qmim shum te volitshem dhw me garancion te ri ne pako dhe muj mw fatur te rregullt shitjen, modelt mu.deni mi pa ne foto, ka fax dhe skaner dhe vetem printer me wifi dhe pa wifi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim