Procesor INTEL XEON E5504 Quad Core 2 Copa

Shitet nga: Procesor 19 Jan 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 1x Procesor identik E5504
Qmimi nqofse miren 1 copa 25 Euro
Mund te perdoren me nje Kompjuter ne DUAL Socket CPU Performancat jane :
Sockets Supported FC LGA1366
Intel® Xeon® Processor E5504
(4M Cache, 2.00 GHz, 4.80 GT/s Intel® QPI)
# of Cores 4
# of Threads 4
-------
Si dhe blersit mund tja jap edhe nje ram memorje falas me at qmim DDR3 2GB 1333MHZ

Per me shume info:
http://ark.intel.com/products/40711/Intel-Xeon-Processor-E5504-4M-Cache-2_00-GHz-4_80-GTs-Intel-QPI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim