Program per restorante, piceri, kafiteri dhe te ..

Shitet nga: Programe 01 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes program per restorante, piceri, kafiteri dhe te ngjashme.

Programi eshte shume i leht per tu perdorur.

-Punon me dhe pa printer fiskal,
-Menaxhon shitjet,
-Menaxhon hyrjet,
-Menaxhon stokun,
-Punon ne nje ose me shume arka (si arke - server),
-Në mënyrë automatike gjeneron raporte të ndryshme si:
Stoqet totale
Kartela e artikullit
Libri i shitjes analitikë
Libri i blerjes analitikë, etj.


Mund te kontaktoni ne tel 044418981.

Çmimi i diskutueshem!


Tags: programe per shitore, program per shitore, programe per markete, program per market, kompjuter, pc, programi, softuer, software, pos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim