Programi për e ordinanc stomatologjike/pediatrike

Shitet nga: valmir sinani 19 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   690 EUR

Komuna: Prishtinë
Programi kompjuterike për menaxhimin e ordinancave stomatologjike dhe pediatrike


Program profesional për menaxhimin e pacientëve duke përfshirë regjistrimin, rezervimet dhe pagesat .


Programi përmban këto module:
1.Regjistrim të pacientëve,
2.Regjistrim të Rezervimeve,
3.Regjistrim të Pagesave të pacientëve,
4.Historia e pagesave/rezervimeve te pacienteve
5.Printimi i faturës së shitjes dhe printimi të listave të tjera
6.Lista të ndryshme dhe raporte të ndryshme

Tek Pagesa përfshihet ruajtja e fotove të dhëmbëve, ruajtja e fotove të rengenit, ruajtja e zonave të dhëmbit(siç mund të shihet edhe në foto më lart) .

Sipas nevojës suaj është i mundshëm shtimi i mundësive të reja në program me qëllim që të ju pershtatet bisnesit tuaj .


Instalimi bëhet në Kompjuter dhe databaza është në SQL.


Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni në numra te telefonit:
tel+377 (0)45 624 384
tel+377 (0)45 507 287
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim