QANTA LLAPTOPI /IPAD

Shitet nga: Arben 30 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten qantat per llaptop,ipad te reja te paperdorura ne qese nga gjermania te firmes SIEMENS ,dy lloje te qantave jane dy lekure ,nje nga materiali, Njera qant e lekures ka 2 hapsira me patent ka mbajtes dore dhe krahu,njera nga lekura ka nje hapsire ,nga materiali ka nje hapsire me patent
Çmimet 10,8,5
Viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim