Qant per llaptop 15.6''dhe17.6"inq

Shitet nga: Qant 11 Mar 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Qant per llaptop 17.6"inq e ardhru nga Norvegjia shum pak e perdorur pjes te lekures.

Per ma shum info kontakto ne Nr.049-321-653 ose viber: +38649321653Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim