RAM 2GB DDR3 per Desktop

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Infotech 11 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Prishtinë
RAM 2GB DDR3 per Desktop dhe per Workstation

Sasia: > 100 cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim