RAM DDR dhe DDR2 Te reja

Shitet nga: pc 22 Krr 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ram memorie Per PC

DDR 1GB,
DDR2 1GB ,
DDR2 2GB
DDR3 2GB
DDR3 4GB
DDR3 8GB
Per Llaptop DDR: 512MB,
DDR2 1GB,
DDR2 2 GB
DDR3 2 GB
DDR3 4 GB

Te gjitha jane te reja ( te pa perdorura)
dhe kan garancion prej 6 muaj

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim