RAM memorje DDR3 2GB dhe 4GB - Samsung, Elixir -..

Shitet nga: Adriatiku 18 Krr 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
U shit a merrni vesh shqip ju a qysh duhet me jau shkrue
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim