RFID chip per dyer te banesave, garazhave dhe ashe

Shitet nga: pp 09 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes

CLONE RFID CHIP

RFID chip per dyer te banesave, garazhave dhe ashensorvë

125 khz

• I qëndrueshëm ndaj ujit
• Secili vjen me ring kryesore të përfshira.
•Punon me të gjithë lexuesit RFID për të fituar qasje

copa 1 Euro

045 30 40 00 ose VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim