Ram memorjat per lloptop ddr 3

Shitet nga: asus 08 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Kemi ram memorja ddr2, ddr3 per lloptop dhe pc , ddr3 2fb dhe ddr3 4b ddr3 8gb etje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim