Ram memorje 4gb,2gb dhe 1gb... pc,laptop

Shitet nga: ahmet 30 Krr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ram memorje per pc
4gb ddr3---7cop (Jan shit)
2gb ddr3=25cop .....qmimi per cop 10e

2gb ddr2=30cop ....10e copa
1gb ddr2 =15cop ...5e copa

ram per llaptop
4gb ddr3 =2cop (Jan shit)
2gb ddr3 =6cop ...10e

2gb ddr2=4cop ...10e
1gb ddr2 =25cop.....5e

kontakt ne viber +37744896563 tel.044 896563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim