Ram memorje ddr1 per pc 1gb

Shitet nga: ram 28 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten ram memorje per pc ddr 1,1gb qe gjinden shum rral, dhe jan ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim