Ram memorje ddr3 4gb

Shitet nga: ram 13 Mar 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiteten ram memorjet ddr 3, 4gb, ddr3 me 2gb si dhe kemi edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim