Ram memorje per laptop

Shitet nga: ram 02 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Kemi ram memorje ddr3,ddr2dhe ddr, per lloptopa dhe pc qmimi ne baz marrvshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim