SD CARD dhe USB 64 GB-samsung

Shitet nga: Fitim 10 Pri 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
SD CARD 64 GB dhe USB e re -samsung - pa perdor -siq shihni ne foto .Samsung.
Mund te kontaktoni ne tel. ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim