SSD Samsung EVO 840 - 120 gb - U SHIT

Shitet nga: Gjilan 19 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung EVO 840 120 gb.
Osht e perdor 6-7 muj.
Punon fenomenal, dhe mund te perdoret per PC ehde per laptop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim