Seagate 600 SSD 480GB SATA 6Gb/s

Shitet nga: Armir 08 Mar 04:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Seagate 600 SSD 480GB SATA 6Gb/s 2.5-Inch 7mm Z-Height , Çmimi i tij real ne shitje eshte 500euro , eshte ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur per informata te metjshme mund ta na kontaktoni permes email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim