Shef Ram Memory Urgjent

Shitet nga: dardan 09 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
URGJENT
shiten ram memorie per laptop dhe pc DDR2

Laptop-DD2
2gb -2copa
1gb-3copa
512mb-1cop

Pc-DD2
512Mb-3copa


CMIMI ME MARREVESHJE...KONTAKT NE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim